Susisiekite su mumis

Įmonė: UAB "Eurohorecana"

Tel. +370 630 20330

El. paštas: info@eurohorecana.lt    

                  uzsakymai@eurohorecana.lt 

Adresas: Lentvario g.33, Vilnius LT-02241

Įmonės kodas: 300602629

PVM mokėtojo kodas: LT100002661811

Banko sąskaita: LT187300010156080395 (Swedbank)

Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo Nr. 69MTSPP-7042 

---

Direktorius
Andrius Likša

Tel.  +370 630 20330

El.paštas:  andrius@eurohorecana.lt

Komercijos direktorius
Vaidas Pažėra

Tel.  +370 650 68867

El.paštas:  vaidas@eurohorecana.lt

Tiekimo vadybininkė

Agata Lutovič

mob. tel. +370 658 51745

El.paštas:   agata@eurohorecana.lt

Pardavimų vadovė KAUNO REGIONE

Sandra Bigenytė 

Tel.  +370 652 63067

El.paštas:  sandra@eurohorecana.lt

Vyr. vadybininkas KAUNO REGIONE

Martynas Sadas

Tel.  +370 679 26613

El.paštas:  martynas@eurohorecana.lt

Pardavimų vadybininkas

Laimonas Karalius

Tel.  +370 637 59737

El.paštas:  laimonas@eurohorecana.lt

Pardavimų vadybininkas
Vladimiras Kriukovas

Tel.  +370 678 81545

El.paštas: vladimiras@eurohorecana.lt

Pardavimų vadybininkas

Audrius Mocevičius

Tel.  +370 679 26584

El.paštas:  audrius@eurohorecana.lt

Pardavimų vadybininkas

Andrej Zabovliajev

Tel.  +370 679 26605

El.paštas:  andrej@eurohorecana.lt

Pardavimų vadybininkė

Renata Girdenienė

Tel.  +370 679 26587

El.paštas:  renata@eurohorecana.lt

Vadybininkė apskaitininkė

Marija Aleškevičienė

mob. tel. +370 690 01831

El.paštas:   marija@eurohorecana.lt

Apskaitininkė vadybininkė

Dalia Sukackienė

mob. tel. +370 699 74866

El.paštas:  dalia@eurohorecana.lt

Apskaitininkė vadybininkė

Anžela Šimkovič

mob. tel. +370 652 11895

El.paštas:   uzsakymai@eurohorecana.lt

Apskaitininkė vadybininkė

Diana Rakova

mob. tel. +370 878 15366

El.paštas:  uzsakymai4@eurohorecana.lt

Apskaitininkė vadybininkė

Lina Jagrytė

mob. tel. +370 699 74866

El.paštas:  uzsakymai2@eurohorecana.lt

Apskaitininkė vadybininkė

Rasa Gaidauskaitė-Rabkovskaja

mob. tel. +370 679 26579

El.paštas:  uzsakymai3@eurohorecana.lt

Buhalterė 

Inesa Banaitienė
tel. +370 615 14605
El.paštas:  buhalterija@eurohorecana.lt