Susisiekite su mumis

Vilnius
Klaipėda

Įmonė: UAB "Eurohorecana"

Tel. +370 630 20330

El. paštas: info@eurohorecana.lt    

Buveinės adresas Vilniuje: Lentvario g.33, Vilnius LT-02241;

Buveinės adresas Klaipėdoje: Tilžės g.86, Klaipėda LT-91101;

Įmonės kodas: 300602629

PVM mokėtojo kodas: LT100002661811

Banko sąskaita: LT187300010156080395 (Swedbank)

Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo Nr. 69MTSPP-7042 

---

Direktorius
Andrius Likša

Tel.  +370 630 20330

El.paštas:  andrius@eurohorecana.lt

Komercijos direktorius
Vaidas Pažėra

Tel.  +370 650 68867

El.paštas:  vaidas@eurohorecana.lt

Tiekimo vadybininkė

Agata Lutovič

mob. tel. +370 658 51745

El.paštas:   agata@eurohorecana.lt

Tiekimo vadybininkė

Ramunė Nakutienė

mob. tel. +370 645 44636

El.paštas:   ramune@eurohorecana.lt

Pardavimų vadovė KAUNO REGIONE

Sandra Bigenytė 

Tel.  +370 652 63067

El.paštas:  sandra@eurohorecana.lt

Vyr. vadybininkas KAUNO REGIONE

Martynas Sadas

Tel.  +370 679 26613

El.paštas:  martynas@eurohorecana.lt

Pardavimų vadybininkas

Laimonas Karalius

Tel.  +370 637 59737

El.paštas:  laimonas@eurohorecana.lt

Pardavimų vadybininkas
Vladimiras Kriukovas

Tel.  +370 672 30731

El.paštas: vladimiras@eurohorecana.lt

Pardavimų vadybininkė

Renata Girdenienė

Tel.  +370 679 26587

El.paštas:  renata@eurohorecana.lt

Pardavimų vadybininkė

Inga Viederienė

Tel.  +370 679 26605

El.paštas:  inga@eurohorecana.lt

Apskaitininkė vadybininkė

Marija Aleškevičienė

mob. tel. +370 690 01831

El.paštas:   marija@eurohorecana.lt

Apskaitininkė vadybininkė

Anžela Šimkovič

mob. tel. +370 652 11895

El.paštas:   uzsakymai@eurohorecana.lt

Apskaitininkė vadybininkė

Nijolė Mažuknienė

mob. tel. +370 655 70715

El.paštas:  uzsakymai5@eurohorecana.lt

Apskaitininkė vadybininkė

Liudmila Zacharova
tel. +370 678 15366
El.paštas:  uzsakymai1@eurohorecana.lt

Apskaitininkė vadybininkė

Inga Ivanovskienė
tel. +370 650 85965
El.paštas:  uzsakymai4@eurohorecana.lt

Apskaitininkė vadybininkė

Diana Gukova

mob. tel. +370 679 26579

El.paštas:  uzsakymai3@eurohorecana.lt

Buhalterė 

Inesa Banaitienė
tel. +370 615 14605
El.paštas:  buhalterija@eurohorecana.lt

KLAIPĖDOS FILIALAS

Klaipėdos filialo vadovė
Olga Krakienė

Tel.  +370 608 81323

El.paštas:  olga@eurohorecana.lt

Pardavimų vadybininkė
Almida Smolkina

Tel.  +370 609 90165

El.paštas: almida@eurohorecana.lt

Pardavimų vadybininkas
Darius Varkalis

Tel.  +370 646 39882

El.paštas: darius.varkalis@eurohorecana.lt

Pardavimų vadybininkas
Jaras Stankevičius

Tel.  +370 609 89464

El.paštas: jaras@eurohorecana.lt

Apskaitininkė vadybininkė

Ramunė Drungilienė

mob. tel. +370 609 90165

El.paštas:   klaipeda@eurohorecana.lt